Doprava a platba

DOPRAVA:

 Nabízíme dvě možnosti dopravy:

  • Doručení na výdejní místa Zásilkovny
  • Doručení na adresu
Výdejní místa Zásilkovny – Doručení na zvolené výdejní místo Zásilkovny. Jakmile předáme objednané zboží dopravci, dostaneš od něj e-mail s číslem zásilky. Pomocí tohoto čísla budeš mít možnost sledovat pohyb balíčku. O dni doručování zásilky tě dopravce informuje pomocí e-mailu a SMS zprávou. Zde najdeš veškerá výdejní místa.
 

Doručení na adresu – Doručení kurýrem přímo na zadanou adresu v ČR. Dopravu zajišťuje opět Zásilkovna.cz a to prostřednictvím svých expresních kurýrů nebo společností DPD, InTime. Konkrétního kurýra však vybírá Zásilkovna tak, aby balík byl doručen co nejdříve. My tedy nedokážeme ovlivnit, jestli balík dorazí od DPD nebo InTime nebo Zásilkovnou. 

CENA

Ceny se liší podle toho zda si objednávku necháš zaslat na výdejní místo nebo přímo na adresu k tobě domů:

Pro objednávky nad 1 500 Kč je doprava zdarma!


PLATBA

podpoříš nás nejvíc, pokud si vybereš platbu běžným bankovním převodem. Platební brána si bere určité % z každé částky. Takže pokud zaplatíš převodem, dostane se k nám celá částka a dokonce ještě mnohem dříve, než kdybys zvolil online platbu.

Dáváme ti vybrat ze 3 možností, jak svou objednávku zaplatit:

  • Bankovním převodem – platba bankovním převodem na náš účet (86-2771590247/0100) – zdarma.
  • Kartou online – přes zabezpečenou platební bránu – +20 Kč. 
  • Dobírka +80Kč.


DOBA DODÁNÍ

Po připsání částky na náš účet začínáme s "výrobou" obojku na zakázku, vodítka či celého setu. Celý proces trvá 5–10 dní. Záleží vždy ale na konkrétní objednávce. Pak ihned předáme zakázku dopravci, který zásilku doručí zpravidla do 2-3 pracovních dní.

Zpět do obchodu