O nás

NÁŠ PŘÍBĚH...

Ráda bych vám představila mě a mého čtyřnohého parťáka, díky kterému celý nápad pod názvem VOHO vznikl.

Sen pořídit si pejska, jsem měla dlouho, ale jelikož jsem studovala na vysoké škole, nebyl bohužel prostor ani čas. Školu jsem dokončila a konečně jsem si mohla splnit sen z dětství pořídit si vlastního pejska, Alfíka.

Chtěla jsem pro mého chlupáče kvalitní a hezký obojek s vodítkem, nic nebylo dle mých představ, a tak vznikl nápad s názvem VOHO.

Abych vám vysvětlila co se pod VOHO skrývá. Jedná se o zkratku VOdítka z HOr. Jsme totiž z Krkonoš a veškerý náš čas trávíme na horách. To že jsme ale horalové neznamená, že v psím šatníku nechceme mít i designové kousky.

Stále vymýšlím nové nápady, jak vylepšit produkty a co přidat do nabídky, abyste vy i my byli co nejspokojenější.59F5ABF1-B23D-440A-9536-FAAA60190D68

Nikola a Alfík

KAŽDÝ KOUSEK JE VYROBENÝ S LÁSKOU V ČESKÉ REPUBLICE

Všechny výrobky jsou z nejkvalitnějších materiálů. Chci pro vás i vašeho mazlíčka tu nejvyšší kvalitu. Používám materiál BioThane, bavlněná lana, lana (nylonová nebo polypropylenová), která jsou přímo určená pro využití ke zvířatům a popruhy, s vlastním designem. Všechna lana mají certifikací OEKO-TEX®, která označuje, že se jedná o netoxická a bezpečná lana pro lidi i zvířata. Lana jsou odolná proti UV záření, neabsorbují vlhkost a velmi rychle schnou. Všechny kovové doplňky jsou vyráběné v České republice.

SLEDUJ NÁS NA INSTAGRAMU

A připoj se k naší smečce #VOHO

Zpět do obchodu