Králičí ucho 1 ks

Králičí uši jsou jednou z nejoblíbenějších psích lahůdek, obsahují kolagen, který příznivě působí na kosti a klouby vašeho psa. Díky nízkemu množství tuku si jej mohou dopřát i psi se sklony k nadváze.

Jedná se o 1 ks (8-12 g)

Můžeme doručit do:
23.7.2024
19 Kč
Kategorie: PAMLSKY
Váha: 8-12 g

Sušené králičí uši o velikosti cca 17 - 20 cm, očištěné od chlupů. Vynikající houževnatý pamlsek vhodný svou velikostí především pro malá a střední plemena psů. Ideální obsah tuku.

Obsah živin:  NL 30 %, tuk 8 %, energetická hodnota 650 kJ / 100 g

Charakteristika:  Nebělené, přirozeně sušené králičí uši z českých a slovenských chovů, které se suší umělým teplem, bez kouře.

Nejde jen o pochoutku pro psa, je to také vynikající zdroj přírodního kolagenu, vápníku a proteinu z čisté chrupavky ušního boltce králika domácího. Vhodné pro všechny plemena psů jako ideální pochoutka a přirozená zábava mezi krmeními. 

Sušené králičí ucho je velmi houževnaté, jeho kousáním si posiluje pes žvýkací svalstvo a čistí tak částečně i zuby. Díky sve tenké stěně a menší velikosti je králičí ucho vhodné i pro mini plemena a malé, případně i střední psy. Mini plemenům je možné ucho nasekat na menší kusy. Pokud je na psa ucho příliš tuhé, namočte jej do teplé vody, nebo ještě lépe teplého vývaru, a to po dobu než mírně změkne.

Upozornění: Tvar a hmotnost není důvodem pro uznání reklamace! Zákazník objednáním souhlasí, že mu bude pamlsek zaslán dle aktuální skladové dostupnosti. Každý kus je originál.

Zpět do obchodu